SOLIGHT

Solight blog

Přinášíme vám odborné informace ze světa osvětlení, žárovek, elektra a dalších produktů nejen pro naše velkoobchodní B2B partnery, ale pro každého, kdo si chce koupit správnou žárovku, LED lampičku nebo třeba batoh či vysavač.

Thule: Skandinávská kvalita a styl pro vaše outdoorové dobrodružství

07.06.2024 #Uvolněný čas

Thule je švédská značka, která se stala synonymem pro kvalitní a funkční outdoorové vybavení. Společnost byla založena v roce 1942 Erikem Thulinem a původně se specializovala na výrobu rybářských potřeb. Postupem času však rozšířila své portfolio o širokou škálu produktů, včetně střešních nosičů, dětských vozíků, batohů a brašen.

Asistent pro bezpečnou jízdu: Profesionální alkohol testery

14.05.2024 #Ostatní #Uvolněný čas

Silnice jsou pro nás branou do dobrodružství a svobody, ale zároveň i místem, kde může hrozit nebezpečí. Jednou z největších hrozeb pro bezpečnost na silnicích je alkohol za volantem. V tomto boji hrají profesionální alkohol testery nezastupitelnou roli.

Meteostanice - váš partner pro venkovní i vnitřní náladu

25.04.2024 Meteostanice jsou klíčovými nástroji pro sběr dat o počasí a klimatu. Tyto zařízení nejenže poskytují aktuální informace o počasí, ale také pomáhají vědcům a meteorologům předpovídat budoucí podmínky. V tomto článku se podíváme na technologie používané v meteostanicích, jejich význam a jaká je jejich budoucnost.

#Ostatní #Uvolněný čas

Powerbanky: Společník pro vaše energetické potřeby

09.04.2024 Vítejte v našem blogu, kde se zaměříme na jeden z nejvíce nedoceněných hrdinů digitálního věku - powerbanky. Tyto malé, ale výkonné přenosné nabíječky se staly nezbytným společníkem pro každodenní energetické potřeby moderního života. Připojte se k nám, abychom prozkoumali, proč jsou powerbanky nezbytné a jak mohou zásadně zlepšit vaši digitální zkušenost.

#Uvolněný čas

Správné osvětlení pomáhá vašemu zdraví

19.03.2024 Osvětlení hraje klíčovou roli ve vytváření prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme. Kvalitní a dostatečné osvětlení v bytě či kanceláři může mít výrazný pozitivní dopad na naše zdraví a pohodu. Podívejme se blíže, jak světlo ovlivňuje naše tělesné a duševní zdraví.

#Ze světa osvětlení

Pohodlné cestování s adaptéry Skross

29.02.2024 Cestování může být dobrodružstvím, ale často přináší i technologické výzvy, zejména v oblasti elektrických zásuvek a napětí ve světě. Švýcarská společnost Skross se postarala o tento aspekt cestování nabídkou spolehlivých cestovních adaptérů. Jaký je význam těchto adaptérů a kdy jsou skutečně potřeba?

#Uvolněný čas

Stupeň krytí IP65 - LED osvětlení pro venkovní prostředí

14.02.2024 Při výběru LED osvětlení pro venkovní prostředí je jedním z klíčových faktorů jeho odolnost proti prachu a vodě. Stupeň ochrany IP65 hraje v tomto směru klíčovou roli, poskytující uživatelům jistotu, že jejich osvětlení vydrží i v náročných podmínkách.

#Ze světa osvětlení

Od prvních kabelů k moderním prodlužovačům

20.01.2024 První elektrické vedení v historii sahá až do 19. století, kdy se elektřina začala používat pro osvětlení a pohánění prvních strojů. S rozvojem elektřiny vzrůstala potřeba přenášet ji na větší vzdálenosti, a tak vznikaly první kabely. Ovšem až s rostoucím využíváním elektřiny ve 20. století se začaly objevovat i první prodlužovací přívody.

#Rady elektrikáře

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavení soukromí