SOLIGHT.cz | Dodavatel elektropříslušenství a osvětlení, výhradní zastoupení prémiových značek | SOLIGHT

O nás

Vznik společnosti Solight se datuje do roku 2009. Od počátku jsme se zaměřovali na distribuci produktů v oblasti elektro a osvětlení. Postupně jsme rozšiřovali naši nabídku produktů, přičemž nyní se v našem portfoliu nachází více než 1500 aktivních položek. Spektrum naší nabídky pokrývá kromě kvalitního elektra a osvětlení i další kategorie výrobků: Měřící technika, Autodoplňky, Baterie, Kabely a konektory, Antény a mnoho dalšího. Objevte portfolio našich produktů určené zejména pro B2B partnery. Výhodné B2B ceny šité na míru.

Přidejte se na vlnu kvalitního elektra:

  • Dodavatel elektropříslušenství a osvětlení 
  • Výhradní zastoupení prémiových značek
  • S důsledností a péčí se věnujeme každému partnerovi
  • Spolupracujeme s největšími hráči na trhu
  • Kvalitní tým obchodních zástupců a servisních techniků


Registrace B2B partnera

K registraci vám stačí vaše IČO, emailová adresa a telefonní číslo.

 

Současnost

V současné době na uvedených trzích zastupujeme několik významných značek. Podstatnou část celkového obratu však představují produkty, které dovážíme pod vlastní značkou „Solight“. Portfolio Solight představuje více než 1 500 produktů. Kvalita zboží značky Solight je zajištěna několikastupňovou kontrolou od výroby až po přijetí na sklad.

Zajišťujeme ve výhradním zastoupení distribuci světových značek Dyson (bezsáčkové vysavače a ventilátory), Case Logic (brašny, pouzdra a batohy na notebooky, audio, video či foto), Thule (batohy a cestovní zavazadla), Bandridge (propojovací AV kabely a příslušenství), JCB (spotřební a industriální baterie), Skross (cestovní adaptéry) a AgfaPhoto (nabíjecí baterie, alkalické baterie).

S naším zbožím se můžete setkat v převážné většině řetězců a obchodů v České republice a na Slovensku. Mezi naše významné partnery patří např. DATART INTERNATIONAL, Electro World, OKAY, NAY, expert ČR, Tesco Stores, Alza či Mall. Kromě těchto přímých zákazníků je naše zboží dostupné prostřednictvím široké sítě velkoobchodů elektro.

Logistiku nám externě zajišťuje společnost Jipocar Logistic. Díky strategické poloze skladových prostor v těsné blízkosti dálnice D1 (Střítež u Jihlavy) je pro nás kvalitní logistika pro české i slovenské zákazníky prioritou. Servisní středisko, včetně moderního showroomu pro značku Dyson, se nachází v Prostějově, kde disponujeme dostatečnými kapacitami pro efektivní vyřizování reklamací.

Naším cílem je oboustranně výhodná, efektivní a stabilní spolupráce s partnery, kterým jsme schopni nabídnout komplexní sortiment produktů v širokém spektru variant s důrazem na poměr kvality vůči ceně. Nedílnou součástí nabídky jsou kvalitní a flexibilní doprovodné služby, které svým rozsahem pokryjí veškeré servisní potřeby partnerů v oblastech přepravy, servisu, merchandisingu, reklamy a propagace a dalších. Vstřícný přístup k řešení požadavků zákazníků je zásadním bodem strategie společnosti Solight a dotváří celkovou podobu spolupráce.

 

Historie

Více než 13 let se věnujeme elektru takříkajíc od Antén až po Žárovky. Náš sortiment se postupně rozšiřoval, ale vždy jsme soustředili na kvalitní produkty nejen pro firmy, ale i domácnosti. Od počátku jsme se zaměřili na distribuci elektro příslušenství a domácích spotřebičů. Díky vytrvalému úsilí a proaktivnímu přístupu jsme si během krátké doby vydobyli pevnou pozici na českém a slovenském trhu. Náš zákazník pro nás byl a vždy zůstane na prvním místě. 

 

 

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavení soukromí