SOLIGHT

Staňte se naším
B2B partnerem

Jsme spolehlivý dodavatel v oblasti elektra, osvětlení a dalšího širokého sortimentu. V nabídce máme více než 1000 aktivních produktů, které můžete mít ve své nabídce ještě dnes.

Našim B2B partnerům nabízíme:

  • Zvýhodněné velkoobchodní ceny
  • Osobní přístup
  • Zázemí silného partnera
  • Kvalitní servis

Registrace B2B partnera

K registraci vám stačí vaše IČO a emailová adresa.

 

Výhody našich B2B partnerů

O naše B2B partnery pečujeme a záleží nám na vašem pohodlí.

Zvýhodněné velkoobchodní ceny

B2B partnerům nabízíme vždy zvýhodněné velkoobchodní ceny. Naším cílem je oboustranně výhodná, efektivní a stabilní spolupráce. Nedílnou součástí nabídky jsou kvalitní a flexibilní doprovodné služby.

Osobní přístup

Jako náš B2B partner můžete mít k dispozici svého obchodního zástupce, který o vás bude pečovat při sestavování individuálních cenových nabídek, v oblasti poradenství a technického servisu. O našich výhodných nabídkách se dozvíte jako první. Zajistíme vám produkty podle vašich potřeb a výhradně pro váš obchod či E-shop.

Zázemí silného partnera

V moderním logistickém centru expedujeme zakázky do 24 hodin. Díky strategické poloze skladových prostor je pro nás kvalitní logistika pro české i slovenské zákazníky prioritou. Již 12 let spolupracujeme s největšími hráči na trhu.

Kvalitní servis

Nabízíme pouze produkty s lepší kvalitou a delší záruční dobou. Při výběru nového produktu dbáme na jeho technické parametry. Servisní středisko disponuje dostatečnými kapacitami pro efektivní vyřizování objednávek, komunikaci s partnery i případných reklamací.

Zobrazit další výhody

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavení soukromí