O nás | SOLIGHT

O nás

Vznik společnosti Solight se datuje do roku 2009. Od počátku jsme se zaměřovali na distribuci produktů v oblasti elektro a osvětlení. Postupně jsme rozšiřovali naši nabídku produktů, přičemž nyní se v našem portfoliu nachází více než 5000 aktivních položek. Spektrum naší nabídky pokrývá kromě kvalitního elektra a osvětlení i další kategorie výrobků: Měřící technika, Autodoplňky, Baterie, Kabely a konektory, Antény a mnoho dalšího. Objevte portfolio našich produktů určené zejména pro B2B partnery. Výhodné B2B ceny šité na míru. 

Vznik společnosti Solight se datuje do roku 2009. Od počátku jsme se zaměřovali na distribuci elektro příslušenství a spotřebičů a díky vytrvalému úsilí si během krátké doby vydobyli pevnou pozici na českém a slovenském trhu.

V současné době na uvedených trzích zastupujeme několik významných značek. Podstatnou část celkového obratu však představují produkty, které dovážíme pod vlastní značkou „Solight“. Portfolio Solight představuje více než 1 000 produktů. Kvalita zboží značky Solight je zajištěna několikastupňovou kontrolou od výroby po přijetí na sklad.

Zajišťujeme ve výhradním zastoupení distribuci světových značek Dyson (bezsáčkové vysavače a ventilátory), Morphy Richards (drobné kuchyňské spotřebiče), Case Logic (brašny, pouzdra a batohy na notebooky, audio, video či foto), Thule (batohy a cestovní zavazadla), Bandridge (propojovací AV kabely a příslušenství), JCB (spotřební a industriální baterie), Fujitsu (spotřební nabíjecí a nenabíjecí baterie), Skross (cestovní adaptéry) a AgfaPhoto (spotřební baterie).

S naším zbožím se můžete setkat v převážné většině řetězců a obchodů v České republice a na Slovensku. Mezi naše významné partnery patří např. DATART INTERNATIONAL, Electro World, OKAY, NAY, expert ČR, Tesco Stores, Alza či Mall. Kromě těchto přímých zákazníků je naše zboží dostupné prostřednictvím široké sítě velkoobchodů elektro.

Logistiku nám externě zajišťuje společnost Jipocar Logistic. Díky strategické poloze skladových prostor v těsné blízkosti dálnice D1 (Střítež u Jihlavy) je pro nás kvalitní logistika pro české i slovenské zákazníky prioritou. Servisní středisko, včetně moderního showroomu pro značku Dyson, se nachází v Prostějově, kde disponujeme dostatečnými kapacitami pro efektivní vyřizování reklamací.

Naším cílem je oboustranně výhodná, efektivní a stabilní spolupráce s partnery, kterým jsme schopni nabídnout komplexní sortiment produktů v širokém spektru variant s důrazem na poměr kvality vůči ceně. Nedílnou součástí nabídky jsou kvalitní a flexibilní doprovodné služby, které svým rozsahem pokryjí veškeré servisní potřeby partnerů v oblastech přepravy, servisu, merchandisingu, reklamy a propagace a dalších. Vstřícný přístup k řešení požadavků zákazníků je zásadním bodem strategie společnosti Solight a dotváří celkovou podobu spolupráce.

 

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavení soukromí