Reference našich projektů

Každý zákazník je pro nás důležitý tak, jako by byl jediný. S důsledností a péčí se věnujeme každému projektu, navrhneme optimální řešení podle vašich potřeb, ať už se jedná o venkovní osvětlení budov či veřejné osvětlení měst a obcí.
Návrhy osvětlení připravujeme pomocí moderního nástroje DIALux, díky kterému přesně zjistíme potřebný počet a vlastnosti použitých prvků.
Přineseme ideální světlo do průmyslových či výrobních hal, administrativních budov či na venkovní i krytá sportoviště. 

Ozvěte se nám na projekty@solight.cz a sjednejte si schůzku s jedním z našich specialistů na průmyslová osvětlení ještě dnes. 


KOLIMAX, spol. s r. o.
Javorník

Spolupráce s českým výrobcem nádobí Kolimax započala nasvětlením administrativní budovy a nově upraveného školícího centra. Přístavba výrobní linky také dostala odpovídající osvětlení. Postupně došlo k výměně světelných zdrojů v původních svítidlech na všech výrobních linkách a v prostorách skladů. 
Použité modely: WT122, WT124, WO512, WO513 

 


TopTeramo s. r. o.
Vápenná

Ryze česká společnost se zaměřením na výrobu betonové dlažby a suchých stavebních hmot se rozhodla pro kompletní obnovu veřejného osvětlení. V celém areálu tak došlo k výměně stávajících, nevyhovujících zdrojů. Nové osvětlení dostaly také výrobní prostory a sociální zázemí pro zaměstnance.
Použité modely: WT122, WPT-36W-001, WO509, WPS-100W

 

 


 

© 2019 Solight Holding s.r.o.Web vytvořilo