SOLIGHT

Kvalitní produkty jsou pro nás priorita

Přečtěte si o některých zajímavých projektech, na kterých jsme se aktivně podíleli. Od kompletního řešení osvětlení Multifunkční haly, přes dodání systému osvětlení pro Zimní stadion, až po řešení elektroinstalací pro výrobní haly či osazení žárovkami pro křišťálové lustry z Jablonce nad Nisou. Naše produkty nabízí velké e-shopy, prodejci velkoobchodu i maloobchodu, školy, státní instituce i malé firmy a živnostníci. Těšíme se na vaši registraci, jsme vám ihned k dispozici. 

Průmyslová světla

Každý zákazník je pro nás důležitý tak, jako by byl jediný. S důsledností a péčí se věnujeme každému projektu, navrhneme optimální řešení podle vašich potřeb, ať už se jedná o venkovní osvětlení budov či veřejné osvětlení měst a obcí.

Návrhy osvětlení připravujeme pomocí moderního nástroje DIALux, díky kterému přesně zjistíme potřebný počet a vlastnosti použitých prvků.
Přineseme ideální světlo do průmyslových či výrobních hal, administrativních budov či na venkovní i krytá sportoviště. 

Navštivte náš web www.prumyslovasvetla.cz.


Skladové prostory Qatrosystem
Havlíčkův Brod

Rekonstrukce skladových prostor a kompletní obnova osvětlení ve firmě Qatrosystem. Technicky zastaralé, a hlavně nevyhovující osvětlení bylo nahrazeno moderním prachotěsným High bay osvětlením s Lifud driverem a 120° úhlem svícení. Po propočtu bylo umístěno celkem 68 ks hliníkových reflektorů.
Použitý model: WPH-200W-002, WPH-ND-002, WPT-54W-001


 

Skladové prostory Tapex
Polepy

Společnost Tapex se pro své skladové prostory rozhodla obměnit kompletní osvětlení. Zastaralé a nevyhovující sodíkové výbojky byly nahrazeny moderním High bay osvětlením s Lifud driverem a 120° úhlem svícení. Celkem 43 ks hliníkových reflektorů bylo po propočtu umístěno pouze
do jedné řady, a to na základě požadavku vedení společnosti pro snížení oslnění při vstupu do prostor. Vzhledem k nevyužití systému DALI bylo navrženo řízení 1-10 V.
Použitý model: WPH-150W-004

 

 


Výrobní hala Vykovo
Havlíčkův Brod

Výrobní prostory společnosti, jež se zabývá kovovýrobou a obráběním, prošly kompletní rekonstrukcí osvětlení. Vzhledem k velikosti haly a důležitosti dostatečného osvětlení pro práci byl požadavek na intenzitu osvětlení 500 lx. Měřením hodnot jsme doporučili prachotěsné LED osvětlení s mléčným difuzorem v celkovém počtu 48 ks. Rastr svítidel zůstal zachován dle původních pozic. 
Používaný model: WPT-54W-001

 

 


Multifunkční sportovní hala
Čechy pod Košířem

Pro sportovní nadšence v malebném městečku na Prostějovsku došlo k výměně starého nevyhovujícího osvětlení. Multifunkční sportovní hala nesplňovala požadavky na kvalitu osvětlení, a proto bylo rozhodnuto o obnově za moderní úsporná svítidla s kvalitním světelným dosahem. 
Na zajištění kompletní výměny osvětlení pro sportovní objekt bylo namísto metalhalogenových svítidel použito 16 ks LED osvětlení Solight z řady průmyslového osvětlení High Bay. Původní příkon 450 W byl díky výběru úsporného svítidla snížen na 200 W. 
Používaný model: WPH-200W-003

 

 


ROVEX ENGINEERING, s.r.o.
Slatiňany

Tuzemský výrobce a dodavatel hliníkových zasklívacích systémů pro lodžie a balkony, hliníkového zábradlí, zimních zahrad a dalších výrobků
ROVEX ENGINEERING působí na trhu již od roku 1998. Společnost spolu s rozšiřováním výroby zvyšuje i výrobní kapacity a tak vznikl požadavek
na zajištění odpovídajícího osvětlení pro nový objekt. Tentokrát se nenahrazovalo stávající osvětlení, ale vybíralo nové, kde si majitelé stanovili požadovanou hodnotu světelného toku na 500 lx. Po konzultaci s našimi odborníky bylo vybráno prachotěsné LED osvětlení Solight
s kvalitním napájecím zdrojem značky Lifud, které bez zahálení dodá celému prostoru potřebné světlo. 
Používaný model: WPT-36W-001

 

 


Křišťálové lustry a svítidla ArtCrystal Tomeš
Jablonec nad Nisou

Zakázkovou výrobou křišťálových lustrů a svítidel a následným prodejem nejen na našem trhu, ale i do zemí celého světa, se již od roku 1989 zabývá česká rodinná firma ArtCrystal Tomeš.
Tento tradiční výrobce si pro osázení designových lustrů vybral z naší nabídky retro žárovky ve tvaru svíčky. Díky použité speciální LED technologii imitující wolframové vlákno lze jejich umístěním do těchto křišťálových lustrů dosáhnout příjemného osvětlení celé místnosti s výraznou úsporou oproti dříve používaným, klasickým žárovkám.
Jelikož je ke každému novému lustru důležité vytvořit fotografické podklady, bylo důležité vyhovět požadavku zákazníka na stálé světlo bez problikávání při fotografování. Společnost ArtCrystal Tomeš si naše žárovky oblíbila i pro jejich vysokou kvalitu. 
Používané modely: WZ320, WZ322, WZ323, WZ401A, WZ427, WZ501A

 

 


Multifunkční sportovní hala
Vlašim

Modernizaci starého halogenového osvětlení multifunkční sportovní haly ve Vlašimi vzala do svých rukou společnost
1 LED Shop.
Společně s 1 LED Shop dodali do tohoto projektu naši odborníci světelný výpočet a systém pro řízení osvětlení DALI.
Ve sportovní hale byla vyměněna původní halogenová světla o příkonu 700W za 86 ks nového, moderního LED osvětlení s výkonem 200W. 
Osvětlení sportovních haly je možné kompletně přizpůsobit dle aktuální potřeby pomocí systému řízení DALI. Nová, moderní svítidla jsou oproti předchozím výrazně výkonnější, mají okamžitý nástup a mají několikanásobně nižší spotřebu elektrické energie.
Použitý model: WPH-200W-002

 

 


Zimní stadion
Vlašim

O výměnu nevhodného a zastaralého osvětlení zimního stadionu ve Vlašimi se postarala společnost
1 LED Shop.
Společně s 1 LED Shop dodali do tohoto projektu naši odborníci světelný výpočet a systém pro řízení osvětlení DALI.
Zimní stadion dostal namísto neefektivních zářivkových těles T5 nové LED osvětlení Highbay v množství 94 ks. 
Osvětlení zimního stadionu je možné kompletně ovládat a měnit podle aktuální potřeby pomocí systému řízení DALI, včetně světelných efektů a scén jednotlivých LED svítidel. Výměnou osvětlení došlo k úspoře o 2/3 nákladů díky mnohonásobně nižší spotřebě elektrické energie a zároveň dosažení mnohem vyššího světelného účinku.
Použitý model: WPH-200W-002

 

 


QATROSYSTEM, spol. s r. o.
Havlíčkův Brod

Společnost Qatrosystem působící na trhu od roku 1991 poskytuje širokou škálu služeb v oblasti stavebnictví.
Pro nově vybudovanou halu určenou k budoucímu pronájmu bylo vybráno osvětlení s hliníkovými stínidly.
Požadovaného osvětlení o celkové intenzitě 500lx bylo dosaženo 23 kusy profesionálních svítidel High Bay. 
Použité modely: WPH-150W-002, WPH-ND-002

 

 


PLECHTECHNIK s.r.o.
Havlíčkův Brod

Nedostatečná kvalita osvětlení ve výrobní hale společnosti PLECHTECHNIK s.r.o. byla důvodem pro kompletní rekonstrukci. Původní použitá svítidla dosahovala hodnoty pouhých 280lx. Přání zákazníka bylo navýšit osvětlení na 850lx, čehož bylo dosaženo kompletní výměnou 42 kusů svítidel v celé hale za nová, vysoce výkonná.  
Použité modely: WPH-200W-002, WPH-ND-002


 

 


KOLIMAX, spol. s r. o.
Javorník

Spolupráce s českým výrobcem nádobí Kolimax započala novým osvětlením administrativní budovy a nově upraveného školícího centra.
Nově přistavená výrobní linka byla taktéž osazena kvalitním a potřebám odpovídajícím osvětlením.
Postupně došlo k výměně světelných zdrojů v původních svítidlech na všech původních výrobních linkách i v prostorách skladů. 
Použité modely: WT122, WT124, WO512, WO513 

 


TopTeramo s. r. o.
Vápenná

Ryze česká společnost se zaměřením na výrobu betonové dlažby a suchých stavebních hmot se rozhodla pro kompletní obnovu veřejného osvětlení v samotných prostorách výrobních hal i v jejich okolí.
V celém areálu tak došlo k výměně stávajících, nevyhovujících zdrojů. Nové osvětlení také dostalo sociální zázemí pro zaměstnance.
Použité modely: WT122, WPT-36W-001, WO509, WPS-100W

 

 

 


 

www.prumyslovasvetla.cz

 

© 2023 Solight Holding s.r.o. | Nastavení soukromí