Kariéra

Do našeho týmu hledáme nové členy na pozice:

Marketingový specialista

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- minimálně 3 roky zkušeností v oblasti marketingu a komunikace
- orientace v marketingových principech a trendech
- schopnost samostatného řešení problému
- proaktivní přístup, orientace na detail, spolehlivost
- ochota průběžně zdokonalovat své znalosti a dovednosti
- velmi dobrá znalost MS Office

Náplň práce:
- příprava marketingového plánu v souladu s celofiremní strategií
- koordinace a realizace jednotlivých projektů
- zodpovědnost za marketingovou podporu produktů a podporu prodeje
- správa a průběžná aktualizace webové prezentace a sociálních sítí společnosti
- kreativní návrhy marketingových kampaní a jejich příprava
- zajišťování marketingových materiálů a tiskovin

Nabízíme:
- náročnou a zajímavou práci
- příjemné pracovní prostředí
- velmi dobré finanční ohodnocení
- služební automobil, notebook a mobilní telefon
- stabilní zázemí dynamické společnosti působící na mezinárodním trhu
- pružnou pracovní dobu
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: Na Brně 1972, Hradec králové

V případě, že Vás některá z těchto pozic zaujala, zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií na e-mail daniela.kaluhova@solight.cz.

Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, byli k osobnímu pohovoru pozváni jiní kandidáti.

Registrace životopisu

Rádi bychom upozornili, že životopisu bude využito v souladu s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“).

Společnost Solight Holding s.r.o. zpracuje osobní údaje týkajících se Vaší osoby (subjektu údajů) za účelem zajištění personální nabídky pro Vaši osobu na základě oprávněného zájmu.

Kontakt:

Solight Holding, s.r.o. - Daniela Kaluhová
Lomnického 1705/5, Praha 4, 140 00, Česká republika
e-mail: daniela.kaluhova@solight.cz