Do našeho týmu hledáme nové členy na pozice:

Specialista prodeje v pop-up store Dyson

Náplň práce
- přímá komunikace se zákazníkem, péče o prodejnu Dyson a zákazníka
- běžná administrativa spojená s prodejem produktů Dyson
- práce se zbožím a reklamacemi produktů Dyson
- podílení se na chodu pop-up store Dyson
- směnný provoz (ranní/odpolední)

Požadujeme:
- zkušenosti s prodejem jsou výhodu, ne však podmínkou
- velmi dobré komunikační schopnosti,
- praktičnost a samostatné rozhodování, zájem o technologie
- velmi dobrá znalost českého jazyka, základní znalost anglického jazyka
- aktivní dynamický přístup orientovaný na zákazníka

Nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- příjemné a moderní pracovní prostředí technologického lídra v oboru
- smlouvu na dobu neurčitou
- atraktivní finanční ohodnocení
- stabilní zázemí dynamické společnosti působící na mezinárodním trhu
- úvodní trénink produktového portfolia Dyson a prodejních dovedností
- dovolená 5 týdnů
- 3 dny placeného zdravotního volna
- příspěvky na stravování
- zaměstnanecká sleva na všechny produkty Dyson
- nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo výkonu: Metropole Zličín, Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: čeština (Výborná), angličtina (Základní)
Plat: 30 000 – 36 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sick-days,
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií.

Kontakt:

Solight Holding, s.r.o. - Tereza Burešová
Lomnického 1705/5, Praha 4, 140 00, Česká republika
e-mail: tereza.buresova@solight.cz

Produktový manažer junior

Náplň práce:

- tvorba a revize návodů
- správa produktů na webu
- tvorba produktových listů
- správa galerie fotografií
- správa 360° fotografií
- agenda prohlášení o shodě
- zalistovací údaje
- modelování obalů
- správa Pricecheck
- správa databáze EPREL
- návrhy obalů

Požadavky:

- ovládání grafických programů (Adobe Photoshop, Ilustrator)
- velmi dobrá znalost angličtiny
- velmi dobrá znalost MS Excel
- ochota učit se novým věcem
- praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

- flexibilní pracovní dobu
- notebook a mobilní telefon
- stravenkové karty
- vzdělávací kurzy, školení
- 5 týdnů dovolené a 3 dny Sick days

Místo pracoviště: Na Brně 1972, Hradec Králové

Kontakt:

Solight Holding, s.r.o. - Kaľuhová Daniela
e-mail: daniela.kaluhova@solight.cz

Obchodně technický zástupce pro LED průmyslové osvětlení

- vyhledávání nových zákazníků v oblasti LED průmyslového osvětlení
- zpracovávání cenových nabídek a technické dokumentace
- komunikace s produktovým manažerem a specialistou pro tvorbu projektů v programu Dialux
- práce v CRM Microsoft Dynamics

Požadujeme:

- středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, výhodou elektrotechnické vzdělání
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- flexibilita, zodpovědnost, samostatnost
- praxe v oblasti průmyslového osvětlení min. 1 rok
- řidičský průkaz skupiny B
- dobrá znalost práce s MS Office

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- služební automobil
- home office

Kontakt:

Registrace životopisu

Rádi bychom upozornili, že životopisu bude využito v souladu s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“).

Společnost Solight Holding s.r.o. zpracuje osobní údaje týkajících se Vaší osoby (subjektu údajů) za účelem zajištění personální nabídky pro Vaši osobu na základě oprávněného zájmu.