SOLIGHT.cz | Staň se členem našeho týmu Solight. Volné pozice zde

Staň se členem našeho týmu Solight

Chceš se rozvíjet a být součástí přátelského týmu? Přidej se k nám. Níže naleznete výčet volných pozic včetně popisu pozice.
I když není zrovna otevřená žádná pracovní pozice, můžete nám zaslat svůj životopis na adresu: daniela.krolickova@solight.cz

Budoucnost a rozvoj najdeš v našem týmu:

  • Stabilní zázemí v dynamické společnosti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Rozmanitá práce v přátelské atmosféře
  • Prostor pro budování kariéry

Aktuální volné pozice:

Do našeho týmu hledáme nové členy na pozice:

Obchodní zástupce B2B telefonického a online prodeje, částečně v terénu (m/ž)

Náplň práce:
  • komunikace telefonicky a e-mailem s B2B zákazníky
  • akviziční činnost a aktivní oslovování nových zákazníků
  • příprava obchodních nabídek a prezentací
  • prezentace produktů včetně novinek a poskytování podpory zákazníkům
  • administrativní činnost spojená s vyřízením zákaznických požadavků
  • zapojení se do plně funkčního prodejního týmu
  • spolupráce s produktovým, marketingovým a zákaznickým oddělením
  • práce v CRM RAYNET a v systému ABRA
  • místo pracoviště: Na Brně 1972, Hradec Králové
  • rozdělení pracovní náplně: většina práce bude v kanceláři přibližně 80%, schůzky se zákazníky v terénu 20%
  • region: Královéhradecký kraj (část), Pardubický kraj (část)
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenost na obchodní pozici (zkušenosti z oboru elektra jsou vítány)
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • pokročilou znalost MS Office (zejména excelu)
  • schopnost flexibilně a efektivně si plánovat pracovní čas
  • znalost trhu a aktivní přístup k rozvoji obchodu a hledání nových příležitostí
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, chuť učit se novému
  • řidičský průkaz skupiny B
  Nabízíme:
  • stabilní zázemí dynamické společnosti působící na českém a slovenském trhu, pro kterou je důležitá spokojenost zaměstnanců
  • přátelské pracovní prostředí
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • Sick days
  • peněžitý příspěvek na stravování (stravenkový paušál)
  • příspěvek na Multisport kartu
  • vzdělávací kurzy, školení
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned
Benefity
  • Mobilní telefon
  • Provize z prodeje
  • Firemní akce
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Sleva na firemní výrobky/služby
Informace o pozici
  • Solight Holding, s.r.o.
  • Královéhradecký kraj
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Čeština (Výborná)
  • Prodej a obchod , Account Manager, Obchodní referent, Obchodní zástupce, Prodejce po telefonu/Telesales
  • Práce na plný úvazek
  • Na dobu neurčitou
  • Pracovní smlouva

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií.

Odborný prodejce v Pop-up store Dyson - Zličín, Nový Smíchov (m/ž)

  • přímá komunikace se zákazníkem, péče o Pop-up store Dyson a zákazníka
  • běžná administrativa spojená s prodejem produktů Dyson
  • práce se zbožím a reklamacemi produktů Dyson
  • podílení se na bezproblémovém chodu Pop-up store Dyson
  • směnný provoz (ranní/odpolední) 9:00-21:00 včetně víkendů
Požadujeme:
  • zkušenosti s prodejem jsou výhodou
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • praktičnost a samostatné rozhodování, zájem o technologie
  • aktivní dynamický přístup orientovaný na zákazníka
  • velmi dobrá znalost českého jazyka, základní znalost anglického jazyka
  Nabízíme:
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • příjemné a moderní pracovní prostředí technologického lídra v oboru
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • stabilní zázemí dynamické společnosti působící na mezinárodním trhu
  • úvodní trénink produktového portfolia Dyson a prodejních dovedností
  • dovolená 5 týdnů
  • 3 dny placeného zdravotního volna
  • peněžitý příspěvek na stravování
  • zaměstnanecká sleva na všechny produkty Dyson
  • místo pracoviště: Metropole Zličín, OC Nový Smíchov
  • nástup: ihned
Benefity
  • Praha
  • Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
  • Prodej a obchod , Obchodní asistent, Pokladní, Prodavač

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií.

Kontakt:

Solight Holding, s.r.o. - Króličková Daniela
Na Brně 1972, Hradec Králové, 500 06, Česká republika
e-mail: daniela.krolickova@solight.cz

Registrace životopisu

Rádi bychom upozornili, že životopisu bude využito v souladu s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“).

Společnost Solight Holding s.r.o. zpracuje osobní údaje týkajících se Vaší osoby (subjektu údajů) za účelem zajištění personální nabídky pro Vaši osobu na základě oprávněného zájmu.